Vossen Forged

Виробництво

ІНЖЕНЕРНЕ МИСТЕЦТВО / РУЧНА РОБОТА У МАЙАМІ, ФЛОРИДА-США

Високотехнологічний Процес Кування

Наш Завод

Після трьох років досліджень та розробок, Vossen пишаються тим, що є однією з небагатьох компаній у світі, які виробляють ковані колеса, повністю виготовлені на власних потужностях. Штаб-квартира знаходиться в Майамі, Флорида. Завод оснащений найновішим сертифікованим обладнанням для повного циклу виробництва.

Дивитись Відео

Відділ машинної обробки

На заводі Vossen Forged використовують десять нових верстатів із ЧПУ для виробництва коліс. Вертикальні токарні верстати використовують гравітацію для досягнення чудової концентричності, у той час як млини з високою жорсткістю та швидкістю обертання шпинделя скорочують час циклу та забезпечують більш гладку поверхню. Внутрішня мережа використовується для зберігання та передачі програм ЧПУ, доступних з будь-якого комп'ютера.

Дивитись Фото

Відділ ручної обробки

Відділ ручної обробки відповідає за підготовку колеса для остаточної обробки поверхні. Колеса з матовим або полірованим оздобленням піддаються додатковій обробці, можливій тільки вручну.

Дивитись Фото

Відділ фарбування

Процес виробництва дисків Vossen включають широкий спектр варіантів фарбування, таких як керамічна полірування, ручна обробка і порошкове покриття. Включаючи всі аспекти виготовлення коліс у виробництво, компанія Vossen гарантує, що кожне готове колесо, яке постачається, має виняткову якість та точність.

Дивитись Фото

Дизайн

Багато виробників кованих дисків використовують найпростіші та найпоширеніші методи обробки поверхні диска для збільшення обсягу виробництва. Лінійка Vossen Forged, особливо серія Precision, не йде на компроміси щодо унікального і складного процесу обробки.

Дивитись Відео

Процес проектування

Процес проектування починається з визначення кінцевої мети. Проміжки часу між випусками різних лінійок допомагають нам вибрати правильний напрямок при створенні нових дизайнів. Ми намагаємося з'ясувати, що було втрачено у процесі проектування попередніх моделей, починаючи з етапу 3D-моделювання.

Дивитись Фото

Infini-lip

Особливістю серії Precision є обід Infini-Lip, що втілює спрощену елегантність та простоту дизайну. Без застосування високоточного обладнання, гладкий та безперешкодний перехід від поверхні диска до центру був би неможливим.

Дивитись Фото

Поліпшення Естетики Автомобіля

Кожна марка автомобіля та модель мають різні параметри та кліренс, а також різні естетичні особливості. Використовуючи високотехнологічне вимірювальне обладнання та інженерний досвід, ковані диски Vossen Forged виготовляють з індивідуальними параметрами під автомобіль клієнта, збільшуючи увігнутість та покращуючи загальну форму диска.

Дивитись Фото

Розробка

Точні параметри коліс досягаються шляхом проведення вимірювань більш ніж у 100 різних точках навколо автомобіля. Ці вимірювання призводять до моделі САПР, які тестуються з використанням аналізу кінцевих елементів (FEA) для забезпечення відповідності SAE та TUV за максимальної увігнутості. Кожне колесо спеціально призначене для конкретного автомобіля та моделі.

Дивитись Відео

Тестування

Кожна модель диска Vossen Forged проходить перевірку відповідно до стандартів SAE та TUV. Використовуючи програмне забезпечення Finite Element Analysis (FEA), кожне колесо піддається симуляційним випробуванням на кут, радіальний та ударний вплив, характерні для транспортного засобу.

Дивитись Фото

Прорахунки

Більше 100 вимірювань збираються з кожного транспортного засобу, включаючи вагу та розподіл, для визначення мінімальної вимоги до матеріалу кожного колеса.

Дивитись Фото

Особливе проектування

Індивідуальне проектування Vossen гарантує, що ваш автомобіль набуде унікального стилю та продуктивності. Кожен диск серії Precision спроектований таким чином, щоб він перевершував OEM диск, який він замінює. Ідеальні параметри досягаються також за рахунок урахування максимальної ширини, зміщення та увігнутості, які дозволяє колісна база автомобіля.

Дивитись Фото

Виробництво

У процесі виробництва кованих дисків Vossen безкомпромісно досягаються найвищі стандарти якості. Для отримання найбільш якісної продукції Vossen розробили власний восьмиступінчастий процес машинної обробки.

Дивитись Відео

Матеріал

Виготовлення найкращих коліс у промисловості починається з найкращої сировини, виготовленої в Каліфорнії. Диски Vossen Forged виготовлені з алюмінію аерокосмічного класу 6061-T6, кованого в запатентовану конструкцію. Завдяки термообробці для додаткової цілісності ці моноблочні заготовки забезпечують якість, рівну, а іноді й більше, ніж сировину, яку використовують провідні світові OEM-автовиробники.

Дивитись Фото

Програмування Крок 1

Після процесу проектування, CAD модель кожного диска запрограмована для обробки з використанням програмного забезпечення для автоматизованого виробництва (CAM). Програма або G-код розробляються з використанням CAM для управління траєкторіями руху кожного верстата, гарантуючи, що диск точно відповідає CAD-моделі, що проектується.

Дивитись Фото

Обробка На Токарному Верстаті Крок 2

Другий етап виготовлення кованого диска – токарний верстат. Заготівля виточується, перебуваючи всередині токарного верстата, створюючи грубу форму кінцевого колеса. На цьому етапі видаляється понад 70% вихідного матеріалу.

Дивитись Фото

Фрезерування з ЧПУ Крок 3

На цьому етапі виробництва конструкція диска стає більш чіткою, а ЧПУ верстат видаляє лише 0,02" матеріалу за прохід для досягнення максимальної чіткості поверхні.

Велика кількість ексклюзивних і складних деталей, що фрезеруються, характеризує серію Precision, в той час як інші лінійки Vossen Forged мають схожі деталі, які повторюються всюди.

Дивитись Фото

Зачистка Крок 4

Після того, як обробка лицьової поверхні диска завершена, колесо повертається на 180 градусів для додаткового фрезерування. Надмірна вага усувається завдяки виточенню спеціальних кишень, із внутрішньої сторони колеса.

Дивитись Фото

Гравірування Крок 5

Специфікації кожного колеса, такі як серійний номер, клас транспортного засобу, розмір, виліт та вантажопідйомність, вигравірувані на внутрішній стороні обода, маркуючи кожне нове колесо як справжній та індивідуальний виріб Vossen Forged.

Дивитись Фото

Завершальна обробка Крок 6

Останнім етапом процесу обробки є остаточна внутрішня та зовнішня обробка на верстаті, що дуже важливо для досягнення максимальної загальної точності. Колесо центрується в межах 0,001 дюйма від осі шпинделя і видаляється весь надлишковий матеріал, що залишився. Остаточне діаметр колеса після обрізки буде менше 0,01 дюйма, а товщина обода в цілому коливатиметься в межах трьох аркушів паперу.

Дивитись Фото

Контроль якості Крок 7

Точність вимагає узгодженості та послідовності контролю, тому Vossen ретельно перевіряють кожне колесо на кожному етапі процесу. Фахівці Vossen проводять перевірку кожного колеса, щоб забезпечити точність перед тим, як перейти до наступного кроку.

Група контролю якості підтверджує кожне критичний параметр відповідно до детальної інженерної схеми. Вимірювання крутості обертового колеса є критичним виміром.

Дивитись Фото

Фарбування Крок 8

У відділі фарбування Vossen використовується лише сучасне обладнання для нанесення високоякісного покриття. Всі варіанти обробки Vossen Forged від керамічного полірування до порошкового покриття підтримують найкращу якість, максимально ретельно контролюється кожен крок процесу фарбування.

Докладніше про фарбування

Дивитись Фото